Cantinho Girassol - Refugio Na Serra Da Canastra
| WiFi Wi-Fi | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Cantinho Girassol - Refugio Na Serra Da Canastra tilbyder værelser med udsigt over byen i nærheden af Casca d'Anta Waterfall. Feriehus har 1 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.
Fazenda Sao Bento ligger 6 km fra villaen, mens Fundão Falls ligger 1 km derfra. Centrum for São Roque de Minas kan man nå inden for 2 km. Hvad angår spisemuligheder, serverer den nærliggende Restaurante E Pesque-Pague Arca de Noe brasilianske retter. Du kan komme til Headquarters and Office Serra da Canastra National Park om få minutter i bil.
3 værelser kan give plads til 7 gæster.
- Lokale seværdigheder
- Fazenda Capão Grande999 km
- Fundão Falls1548 km
- Rio São Francisco Spring391 km
- Headquarters and Office Serra da Canastra National Park2876 km
- Casca d'Anta Waterfall402 km
- Roca da Cidade680 km
- Lufthavne
- Araxa lufthavn136 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Sikkerhedspengeskab
- Kæledyr tilladt
- Vagtservice
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Picnic område/ Borde
Aktiviteter og afslapning
- Grillfaciliteter
Services
- Dyrefaciliteter til rådighed
- Dagligvare shopping service
På værelset
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Strygeservice
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Cantinho Girassol - Refugio Na Serra Da Canastra villa?
Gæster på Cantinho Girassol - Refugio Na Serra Da Canastra villa kan parkere deres bil i gratis privat parkering. - ❓
Hvor meget koster det at booke Cantinho Girassol - Refugio Na Serra Da Canastra villa?
Den gennemsnitlige pris i Cantinho Girassol - Refugio Na Serra Da Canastra villa er 156$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Cantinho Girassol - Refugio Na Serra Da Canastra villa?
Du kan bo på Cantinho Girassol - Refugio Na Serra Da Canastra villa med dit kæledyr.